Задать вопрос:
Задать вопрос:
Контактный номер:
Форма для связи
Специальное предложение Лучшая цена
Специальное предложение
Лучшая цена

Сиалис Дженерик
Купить
Общая сумма 0.00 грн
Ваш заказ 0 штук
Общая сумма
0.00 грн
Ваш заказ
0 штук

Корзина

Купити Віагру

4.5
Віагра Дженерик

Винайдення Віагри американською компанією Pfizer Inc. стало одним з найбільших досягнень ХХ сторіччя. Сьогодні цей лікарський засіб присутній на полицях кожної аптеки, проте його ціна все ще залишається недоступною для звичайного українця. Але ситуацію принципово змінює наявність офіційно зареєстрованих дженериків.

Віагра ціна

Дозировка Цена Купить
Віагра (Дженерик) 5х100 мг
150
В корзину Купить
Віагра (Дженерик) 10х100 мг
250
В корзину Купить
Віагра (Дженерик) 20х100 мг
420
В корзину Купить
Віагра (Дженерик) 30х100 мг
510
В корзину Купить
Віагра (Дженерик) 50х100 мг
700
В корзину Купить

Вони являються копією оригінального препарату, володіють аналогічною ефективністю і рівнем безпеки, але відрізняються значно меншою вартістю. Тому сьогодні до ваших послуг як класична Віагра для чоловіків, так і інноваційна Віагра для жінок.

Чоловіча Віагра: особливості застосування і механізм дії

Діючою речовиною препарату виступає силденафіла цитрат. Він випускається у формі таблеток для перорального застосування, вкритих плівковою оболонкою голубого кольору. В кожній таблетці міститься 100 мг активного компоненту.

Основним показанням до застосування препарату являється порушення ерекції різної природи. Він призводить до суттєвого посилення притоку крові до кавернозних тіл статевого члена, наслідком чого стає стійка ерекція.

Таблетку слід приймати приблизно за годину до статевого акту. При цьому слід відмовитися від вживання алкоголю та жирної їжі, оскільки вони сповільнюють всмоктування силденафілу в системний кровообіг і підвищують ризик виникнення побічних ефектів. Щоб уникнути цього слід приймати лікарський засіб не раніше, ніж через 2 години після прийому їжі. А також рекомендується або взагалі не вживати алкоголю, або обмежитися келихом вина чи кухолем пива.

Препарат «працює» впродовж 4 годин. Ефект від його прийому полягає у виникненні міцної, стійкої ерекції під дією збуджуючих факторів, тобто за потребою. Зазвичай цього часу достатньо для декількох повноцінних статевих контактів і отриманню цілковитого задоволення обома учасниками процесу.

Максимальна добова доза становить 1 таблетка. Не слід перевищувати її ні за яких обставин, оскільки це підвищує ризик виникнення побічних ефектів.

Для чоловіків старше 65 років разова доза силденафіла має бути переглянута лікарем, так як у них швидкість його виведення з організму менша, ніж у більш молодих чоловіків, а обсяг всмоктування речовини в кишечнику вища. Тому прийом 100 мг силденафілу чоловіками похилого віку спричинює більш часте виникнення побічних ефектів і небажаних реакцій організму.

В корекції дози немає потреби при наявності легкої або середньо вираженої ниркової недостатності.Препарат не викликає звикання. Тому необхідності в підвищенні дози з часом немає. Хоча іноді патологічні зміни в організмі прогресують, що призводить до зменшення ефективності Віагри у низьких дозах і потребує їх поступового підвищення до цілої таблетки.

Механізм дії Віагри для чоловіків

Виникнення ерекції спричинює вивільнення оксиду азоту в тканинах статевих органів. Він запускає цілий ланцюг біохімічних перетворень, внаслідок яких продукується циклічний гуанозинмонофосфат або цГМФ. Саме ця сполука відповідальна за розслаблення гладких м’язів кровоносних судин і, відповідно, їх розширення. Внаслідок цього до кавернозних тіл потрапляє більше крові, що і спричинює збільшення розмірів статевого члену і набуття ним твердості.

Але разом з продукцією цГМФ починається процес вивільнення специфічного ферменту фосфодіестерази-5 або ФДЕ-5. Вона поступово розкладає цГМФ, що призводить до зворотного звуження судин і зникненню ерекції.

Силденафіл являється потужним селективним інгібітором ФДЕ-5. Він блокує дію цього ферменту, що дає змогу цГМФ виконати свою біологічну функцію.

Такими чином, таблетки Віагра впливають на ерекцію тільки периферійно, оскільки ліквідують фізіологічні фактори, які спричинюють її зникнення. Тому для того, щоб препарат призвів до бажаного результату необхідно, щоб у чоловіка з’явилося сексуальне бажання, яке і запустить механізм виникнення ерекції, а силденафіл посприяє її повноцінності і тривалому зберіганню.

Іноді для підвищення ефективності застосування засобу чоловікам рекомендується прийом препаратів тестостерону. Вони направлені на покращення лібідо, що створює максимально сприятливі умови для проявлення впливу силденафілу. Тому якщо застосування лише однієї Віагри призводить до отримання бажаного результату приблизно в 80% випадків, то сумісництво препарату з тестостероном дає можливість 100% чоловіків досягти стійкої, міцної ерекції.

Віагра для чоловіків не впливає на причини виникнення еректильної дисфункції, але протягом її використання було помічено, що препарат сприяє проявленню прихованих венеричних захворювань. Тому після декількох застосувань лікарського засобу чоловіки іноді помічають виникнення патологічних виділень, болю при випорожненні сечового міхура, дискомфорту в області промежини та інші симптоми, характерні для ураження статевих органів мікоплазмою, уреаплазмою, хламідіями та іншими мікроорганізмами.

В таких випадках чоловікам необхідно якомога швидше звернутися за допомогою до лікаря, пройти всі необхідні лабораторні дослідження та комплексний курс лікування. В багатьох ситуаціях усунення прихованих захворювань статевої системи призводить до ліквідації причин виникнення порушень потенції і зникненню потреби в застосуванні інгібіторів ФДЕ-5 і силденафілу зокрема.

Сполука виводиться з організму здебільшого з калом, значно в меншій кількості – з сечею. Лише 0,0002% силденафілу виявляється в спермі. Це дає змогу рекомендувати купити Віагру чоловікам, що бажають мати дитину, але вже стикнулися з проблемою еректильної дисфункції.

Побічні ефекти Віагри

Здебільшого прийом препарату переноситься добре і не сприяє виникненню небажаних наслідків. Але іноді все ж спостерігаються:

 • головний біль;
 • запаморочення;
 • погіршення сприйняття кольорів та чіткості зору;
 • відчуття жару в обличчі, почервоніння;
 • закладення носу;
 • сонливість;
 • підвищена втомлюваність;
 • зниження або підвищення артеріального тиску;
 • підвищення частоти серцебиття.

Зрідка прийом Віагри для чоловіків призводить до виникнення пріапізму. Для цього стану характерна тривала, болісна ерекція, яка зберігається довше 4 годин. Пріапізм потребує невідкладної медичної допомоги, бо при відсутності своєчасного втручання в тканинах статевих органів відбуваються незворотні зміни.

Ризик виникнення небажаних наслідків суттєво підвищується при прийомі більш ніж 100 мг силденафілу на протязі доби. При цьому їх інтенсивність зростає.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати із складними механізмами. Але оскільки він може викликати запаморочення та порушення зору, краще вперше спробувати його дію на собі в домашніх умовах. І вже на основі власних вражень робити висновки про можливість керувати автомобілем під впливом Віагри.

Протипоказання до застосування Віагри для чоловіків

Препарат не можна приймати при проходженні терапії:

 • препаратами, які містять нітрати;
 • стимуляторами гуанілатциклази;
 • інгібіторами цитохрому;
 • α-адреноблокаторами.

Також Віагра несумісна з іншими селективними інгібіторами ФДЕ-5, тобто Сіалісом, Левітрою та їх дженериками.

Використовувати препарат з обережністю слід при наявності:

 • деформацій статевого члену;
 • порушеннях згортання крові;
 • загостреннях виразки органів ЖКТ;
 • серповидно-клітинній анемії;
 • лейкемії;
 • хворобі Пейроні.

Категорично заборонено приймати Віагру чоловікам до 18 років, а також з:

 • індивідуальною підвищеною чутливістю к силденафілу або будь-якому із допоміжних речовин;
 • важкою формою ниркової недостатності;
 • вроджених патологіях сітківки ока;
 • артеріальній гіпертензії;
 • важких захворюваннях серцево-судинної системі, в особливості тих, при яких будь-яке серйозне фізичне навантаження протипоказане;
 • однобічній втраті зору внаслідок ішемічної нейропатії зорового нерву;
 • інфарктами та інсультами в анамнезі.

Віагра для жінок: ваше лібідо під контролем

Жіноча Віагра представляє собою багатопрофільний препарат, який сприяє активному притоку крові до органів малого тазу і в особливості до статевих губ та клітору. Це сприяє підвищенню функції слизових залоз, які відповідають за продукцію вагінального секрету. Тому прийом Віагри для жінок призводить до посилення сексуального бажання, нормалізації м’язового тонусу та усунення сухості піхви, наслідком чого стає яскравий оргазм.

Тому показаннями для використання препарату являється:

 • зниження лібідо;
 • зменшення чутливості ерогенних зон;
 • сухість піхви, що характерно для жінок в період менопаузи та з порушеннями гормонального фону;
 • підвищення тонусу м’язів піхви, які нерідко втрачають силу після природніх родів або вікових змін.

Діючою речовиною засобу являється силденафіл. Препарат також випускається у формі таблеток, вкритих плівковою оболонкою рожевого кольору і може використовуватися жінками віком від 18 до 65 років.

Використання Віагри жінками позитивно впливає на якість сексу для обох партерів. Достатня кількість секрету, інтенсивне збудження, а також посилення тонусу м’язів піхви сприяє отриманню яскравих вражень як жінкою, так і її партнером. Тому часто Віагру напередодні статевого акту приймає і жінка, і чоловік.

Особливості прийому препарату

Жіночу Віагру слід приймати за 30–60 хвилин до інтимної близькості, запиваючи таблетку достатньою кількістю води. Цього часу достатньо для початку дії силденафілу і виникнення сексуального бажання. Терапевтичний ефект зберігається впродовж 5 годин. Але вживання спиртних напоїв або жирної їжі одночасно з Віагрою призводить до зростання навантаження на печінку та різкого збільшення ризику виникнення побічних ефектів.

Жіночу Віагру можна вживати не частіше 2 разів на тиждень. Максимальною разовою дозою вважається 1 таблетка. Але при першому застосуванні рекомендується використати лише ¼ частину таблетки і оцінити результат. При відсутності позитивних змін дозу можна збільшити до ½ таблетки або цілої.

Препарат категорично не рекомендується вживати одночасно із іншими жіночими стимуляторами. Також не допускається його поєднання з:

 • органічними нітратами;
 • α-адреноблокаторами;
 • антидепресантами;
 • стимуляторами гуанілатциклази;
 • рядом протигрибкових, противірусних та антибактеріальних засобів;
 • препаратами для лікування легеневої артеріальної гіпертензії.

При порушенні цього правила виникає ризик не тільки відсутності терапевтичного ефекту від прийому жіночої Віагри, але й суттєвих порушень в стані здоров’я: різкі зміни артеріального тиску, втрати свідомості, підвищення ризику виникнення побічних ефектів.

Небажані наслідки прийому препарату

Зазвичай побічні ефекти виникають при передозуванні засобу. Вони можуть проявлятися виникненням:

 • слабкості;
 • запаморочення;
 • порушень серцевого ритму;
 • сонливості;
 • погіршення загального стану;
 • диспепсії;
 • відчуття жару та почервоніння обличчя;
 • симптомів алергії;
 • головного болю.

Протипоказання

Препарат не рекомендується використовувати жінкам до 18 років, а також старше 65 років. Він протипоказаний вагітним, а також при наявності:

 • індивідуальної підвищеної чутливості до силденафіла або будь-якої із допоміжних речовин;
 • травмах м’яких тканин піхви;
 • атеросклерозу;
 • інфекційно-запальних гінекологічних захворювань;
 • інфекційно-запальних гінекологічних захворювань;
 • інфекційно-запальних гінекологічних захворювань;
 • інфекційно-запальних гінекологічних захворювань;
 • інфекційно-запальних гінекологічних захворювань;

інфекційно-запальних гінекологічних захворювань;